Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Tehnologijas

 

 

Attīstoties būvniecības tehnoloģijām un materiāliem koka karkasa paneļu mājas konstrukciju metode ieņem nozīmīgu lomu pasaules māju būvniecibas tirgū.

Koka karkasa mājas konstrukcijas izmanto ne tikai būvējot brīvdienu mājas , bet arī pienācīgas savrupmājas, rindu mājas un dzīvokļu mājas.

Mūsdienās koka karkasa mājas ir tikpat izturīgas un kvalitatīvas kā ķieģeļu un betona bloku majas.

 

Koka karkasa mājas priekšrcības:

Videi draudzīgas

Energoefektivitāte

Ātrs ražošanas process

Finansu resursu optimizēšana

Priekšrocības koka karkasa tehnoloģijai:

Koka karkasa mājas būvniecība nav pakļauta sezonalitātei, to ir iespējams būvēt gandrīz visu gadu, neatkarīgi no laikapstākļiem

Koka karkasa paneļu mājas tehnoloģija atļauj visas komunikācijas sistemas izvietot paneļu iekšpusē

Šādas konstrukcijas ēkas ir noturīgas pret seismiskajām aktivitātem, tādēļ koka karkasa paneļu majas ir populāras Japānā, kurā zemestrīces ir bieža dabas parādība

 

Koka karkasa māja: ekoloģiski, droši un energoefektīvi

No arhitektūras viedokļa koka karkasa māja var būt ļoti daudzveidīga, balstoties uz to ka lielākā daļa elementi ir izgatavoti rūpnīcā, tādējādi iegūstot precīzus un kvalitatīvus elementus, kurus iespējams viegli un ātri samontet būvlaukumā.

Būvējot māju koka karkasa tehnoloģijā iespējams ietaupīt gan laiku, gan naudu, jo mājas montāžas laiks būvlaukuma ir vismaz 5 reizes ātrāks salīdzont ar tradicioālo būvniecību. Kā arī uzsākt ārējās un iekšējās apdares un komunikāciju izveides darbus var uzreiz pēc mājas koka karkasa montāžas.
Koka karkasa māja ir ekoloģiska un videi draudzīga, tā nodrošina komfortablu mikroklimatu mājā jebkurā sezonā. Ražošanā tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes, serificēti materiāli, tādējādi mēs spējam Jums nodrošināt kvalitatīvas un izturīgas koka karkasa mājas.

Materiāli, kuri tiek izmantoti koka karkasa māju razošanā ir lētaki nekā ķieģeļi, betons un metāls. Pamati var būt vieglas konstrukcijas – tādējādi to izmaksas būs zemākas, nekā pamatu izbūve, kuri būtu paredzēti betona vai ķieģeļu mājai. Ņemot vērā īso ražošanas un montāžas laiku ir iespējams ievērojami ietaupīt uz tiešās mājas būvniecības izmaksām, jo gandrīz visi koka konstrukcijas elementi tiek ražoti rūpnīcā un būvlaukumā notiek tikai to montāža.

Izmantojot īpašus tvaika un vēja izolācijas materiālus koka karkasa konstrukcijas mājas ir pasargātas no vēja un mitruma ietekmes, radot patīkamu mikroklimatu mājas iekšpusē visa gada garumā. Kā arī pareizi veidota konstrukcija ļaus Jums samazināt apkures rēķinus ziemas periodā.

Koka karkasa mājas izmaksas

Materiāli kuri tiek izmantoti koka karkasa paneļu mājas ražošā ir izmaksu ziņā lētaki, nekā ķieģeļi, metāls vai betons. Koka karkasa mājai arī pamatu izbūve ir cenas ziņā ievērojami lētaki, jo mājas tiek uzskatītas par «vieglas konstrukcijas mājām». Montāžas laiks būvlaukumā ir saīsināts līdz maksimums, jo visi materiāli (sienu, jumta paneļi) tiek sagatavoti rūpnīcā jau iepriekš un būvlaukumā tos nepieciešams tikai uzstādīt, tādējādi tiek ietaupītas tiešās izmaksas, kuras saistītas ar mājas montāžu objektā. Visi šie faktori kopumā norāda uz to ka mājas būvniecība koka karkasa tehnoloģijā ir finansiāli ekonomiskāka izvēle.

Jūs variet nosūtīt savu skiču projektu vai pilna projekta rasējumus mūsu inženieriem, balsoties uz kuriem Jums tiks izstrādāts cenu piedāvājums: info@grata-eco-house.com